Rus Kizlarla Tanisma Rehberi
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus kızları online tanışılan sitede erkek neler yazmalıdır

Rus arkadaşlık siteleri

Rus kızlarının, Rus erkekler tarafından defalarca kere hayal kırıklığına uğratıldıkları artık herkes tarafından bilinen bir gerçek. Bunun sebeplerinden kısaca bahsetmek gerekirse; Rus erkeklerinin neredeyse tamamı sigara içer, votkasız yapamaz, kadınlarına gereken ilgili göstermezler, çalışmak öncelikleri arasında değildir, eğlenceye çok düşkündürler, sevgilileri hamile kaldıklarında sorumluluk almaktan kaçıp ayrılmayı tercih ederler.

Rus erkeklerinin aklında fikrinde sadece kolay para kazanmak ve seks vardır. Gerçek sevgiye olan inançları yok denecek kadar azdır. Bu sebeple, Rus kızlar, çeşitli Rus arkadaşlık siteleri aracılığıyla kendilerini anlayan bir partner arar ve aile kurmak isterler. Toplumda yerleşik genel kanının aksine Rus kızları son derece sadıktır, ev işlerine düşkündür ve aile hayatı onlar için son derece önemlidir. Olgun erkeklerden hoşlanırlar ve bir kere sevdiklerinde ömür boyu gözleri başkasını görmez.

İlgili Makaleler:

Rus kızları ile ciddi ilişki kurmak için online ajansı nasıl bulunur

Rus gelin adayları ile nerde tanışılır – online nikah ajansını seçiyoruz.

Rus gelinleri ile online tanışma ve daha sonraki offline görüşme

Tıpkı Rus kızları gibi Ukraynalı kızlar için de iç güzelliği daima birinci plandadır. Kendi erkeklerinin manevi dünyayı önemsemeyip her şeyi maddiyat olarak bakması sebebiyle, Ukraynalı kızlar kalp güzelliğini hayatlarının itici gücü olarak görmektedirler. Rus kızlar ve Ukraynalı kızlar partnerlerinde samimiyet, sadakat ve bir insanı iyi yapan diğer manevi özellikleri aramaktadırlar.

Bunun yanı sıra, Rus kızlarına göre, kadın ve erkek birbirine saygı duymalıdır. Koşulsuz güven onlar için son derece önemlidir. Kişisel faaliyet alanı, olmazsa olmazlarıdır. Yani, sırılsıklam âşık olsalar bile hayatlarında kendilerine zaman ayırmak, kimi zaman tek başlarına vakit geçirmek isterler. Elbette bu durum, akıllarına esen her şeyi yapacakları anlamına gelmez. Sadece hayatın her dakikasını birlikte geçirip birbirlerini çabucak tüketmek istemezler. Aşklarından ölseler bile!

Maceraya son derece düşkün olan Rus kızları, farklı kültürlerden ve farklı ülkelerden erkeklerle birliktelik yaşamaktan çekinmezler. Sevgileri uğruna bir kalemde yaşadıkları yerden vazgeçebilirler. Farklılıklar yaşamayı seven Rus kızları, samimiyetine güvendikleri, gerçek anlamda kendilerine destek olabilecek, kendilerini koruyabilecek erkeğin arkasından dünyanın sonuna kadar gidebilirler. Rus kızları modaya oldukça düşkündürler. Saç bakımına ve dış görünüşüne çok önem veren Rus kızlar, şık kıyafetler giyip girdikleri her ortamda ilgili çekmeye bayılırlar. Daima iyi görünüp karşı cinsi etkilemek doğalarına işlemiştir. Bunu sadakatsizlik olarak algılamamak gerekir, sadece beğenilmeyi ve bulundukları ortamda varlıklarını hissettirebilmeyi severler. Tüm bunlar göz önüne alındığında Rus kızlarla tanışma son derece kolaydır.

Rus arkadaşlık siteleri son dönemde oldukça popülerdir. Aslında bunun başlıca sebebi, Rus kızlarının genetik olarak son derece güzel olmaları ve yabancı erkeklerin Rus kızlarla birlikte olmak için yanıp tutuşmasıdır. Gözden kaçan bir diğer nokta ise Rus kızların aile hayatına çok düşkün olmasıdır. Çünkü Rus kızları sadece güzel ve seksi değildir, ayrıca sevecendir, sadakatlidir, evleriyle ilgilenmekten büyük keyif alırlar. Bu nedenle, Rus arkadaşlık siteleri üzerinden gerçekleşen bir tanışma çok büyük oranda evlilikle sonuçlanmaktadır.

uluslararası arkadaşlık siteleri

Tüm bu nedenlerle, eğer bir Rus kızıyla tanışma ihtimaliniz coğrafi olarak pek mümkün değilse mutlaka şansınızı uluslararası arkadaşlık siteleri üzerinde deneyin. Girişken olmaktan çekinmeyin. Bu tip sitelerde yer alan rehberler aracılığıyla, bir Rus kızını etkileme konusunda ilginç tüyolar elde edebilirsiniz.

Araştırmalarınızı yaptıktan ve bir Rus arkadaşlık sitesine karar verdikten sonra siteye üye olmaktan çekinmeyin. Genellikle bu tip siteler ücretsizdir. Uygun bir kamera yardımıyla yüksek çözünürlüklü bir profil fotoğrafı çekin ve yaklaşık 1000 kelimelik bir yazıyla kendinizden detaylı bir biçimde bahsedin. Nelerden hoşlandığınızı, nasıl biri olduğunuzu ilk başta anlatırsanız, birlikte olma ihtimalinizin düşük olduğu adayları otomatik olarak elemiş olursunuz.

Site aktif olmaktan çekinmeyin! Kendine güvenen ve çevresine pozitif enerji yayan birisi olun. Hiç kimse sizinle yazışıp dertlerinizi dinlemek zorunda değil. Rus kızları kendilerine güvenen, espriler yapmaktan çekinmeyen erkekleri tercih ederler.

Dış görünüşünü ve bahsettiği özelliklerini beğendiğiniz Rus kızlarla iletişime geçmekten çekinmeyin. Sorularınıza cevap vermediklerinde ya da size uzak davrandıklarına moralinizi bozmadan bir başka adayda şansınızı dinleyin. Bir süre sonra, bazı kızlarla daha rahat konuşurken bazılarında bir türlü sohbete giremediğinizi fark edeceksiniz. Sohbet açmakta zorlandığınız Rus kızıyla ortak noktalarınızın olmadığını, ancak konuşurken rahat davrandığınız kızlarla daha uyumlu bir ilişkiniz olduğunu anlayabilirsiniz.

Konuşmaya başladıktan sonra karşınızdaki Rus kıza bol ilgi gösterin. Sohbette sürekli kendinizden bahsetmektense onları sohbetin merkezine koyun. Eğitim durumunu sorun, çocuğu varsa çocuğuyla ilgilenin, aile yaşamına bakış açılarının nasıl olduğunu öğrenmeye çalışın.

Önceki Makale | Sonraki Makale