Rus kızları online tanışılan sitede erkek neler yazmalıdır
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus kızları online tanışılan sitede erkek neler yazmalıdır

Rus kızları online Tanışma sitelerinde Rus kadınları ile tanışmak için belirli bir hazırlık yapılması gerekir. Örneğin, yeni tanıştığınız bayan ile hangi konular üzerinde konuşacağınız hakkında önceden plan yapılmalıdır. Ve özellikle de sizin ilk mesajlarının çok önemlidir, peki potansiyel Rus gelin adayı ile neler hakkında konuşulmalıdır?

İlk başta sizin en önemli kuralı anlamanız gerekir: siz – bu kendiniz, ve herhangi birisi değildir. Rus kadınları ve tanışmak ve hatta evlenmek isteyen yabancı erkeklerde kendini gerçekmiş gibi gösterme alışkanlığı oluşmaktadır, yani kendi kişiliği ile hiç uyuşmayan herhangi bir sıfatı kendine atfeder. Bunun yapılmaması gerekir. Sizin göreviniz kendiniz gibi olmaktır, ve sizin muhatabınız hiç olmadığınız fantastik bir süpermeni değil de bizzat sizi tanımalıdır.

Mesajlarınıza aşağıdaki konuları ekleyebilirsiniz:

• Hobilerinizin tartışması. Ona kendi tercihleriniz hakkında bahsedin (sinema, kitaplar, spor, müzik vs) ve onun ne ile ilgilendiğini sorun.

• Aile. Aile konusunu mesajlaşma konularının listesine mutlaka ekleyin. Ebeveynleriniz, erkek ve kız kardeşleriniz ve diğer akrabalarınız hakkında birbirinize bahsedin. Eğer siz evlenmeye karar verecek iseniz onu neler beklediğini bilmek ilginç olacaktır. Kendini hanım rolünde nasıl hissedecektir, ondan neler beklenmektedir.

• Yolculuk. İlginç konulardan biridir. Eğer sizin daha önce dünyanın bir kaç yerine gitme fırsatınız oldu ise, o zaman tanıştığınız kız ile ziyaret ettiğiniz ülkeler ve şehirler hakkında izlenimlerinizi, tarihlerini paylaşın. Ve onun hikayelerini de dinleyin.

• Hayati amaçlar. Sizin potansiyel Rus gelini için evlenme isteğinin yanı sıra sizin hayattaki perspektifleriniz hakkında öğrenmesi onun için ilginç olacaktır. O sizinle evlenerek ileride sizin aileyi geçindirebileceğinizi, onun çalışıp çalışmayacağını, veya evde çocuklar ile ilgileneceğini bilmek ister. Eğer o bu ülkeye taşınma kararı alırsa onu maddi yönden nasıl bir hayat beklemektedir. Tabiki, erkekler için bir kadın ile tanışırken daha orijinal olması biraz zordur, çünkü tüm yollar denenmiştir ve bir çok seçenekler sıradan görünebilir.

Biz, erkeklerin uluslararası tanışma sitelerindeki kendi yorumları arasında paylaştıkları ‘çeşitli’ buluntuları’ bir kez daha anlatmayacağız. Her bir seçeneğin bir kız ile tanışmasında iyi bir hizmet verebileceğinden – başka bir kız için sizin mesajlarınızdan vazgeçme nedeni olabilir.

İlgili Makaleler:

Nikah ajansı: Rus kızları ile nasıl tanışılmalıdır

Rus gönlünün sırlarını öğrenelim: Rus gelinine kendimizi nasıl beğendiririz

Rus gelin adayı ile online nasıl tanışır: ana ipuçları

kızları online

Burada kanıtlanmış ve güncelliğini kaybetmemiş tek bir seçenek vardır – mizah duygunuzu devreye sokun.

Tabiki, bir kızla online sohbet ederken sürekli şakaların yapılması pek uygun değildir, ama ‘doğru’ konulardaki ölçülü şakalar gerçek harikalar yaratabilir.

Eğer tecrübeye başvurulacak olursa, o zaman online mesajlarda şaka yapmanın oldukça zor olduğu anlaşılır. Sonuçta sizin muhatabınız mimiklerinizi, gözlerinizdeki ifadeyi, gülümsemenizi görmemektedir. Herhangi bir uygun durumda şakalaşmak isterken mesajlarınıza uygun gülümseme işaretleri ile ‘tad katın’, böyle sizin yeni arkadaşınız bunun şaka olduğunu anlayacaktır. Eğlenceli sohbetler dileriz!

Önceki Makale | Sonraki Makale