Rus kadınları uluslararası online tanışma sitelerinde ne tür erkekleri aramaktadırlar
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus kadınları uluslararası online tanışma sitelerinde ne tür erkekleri aramaktadırlar

trwomens Uluslararası tanışma sitelerinde erkek aramaya karar veren Rus kadınlarının ilanlarının büyük bir kısmı şu başlıklardan oluşmaktadır: «aile kurmak için saygın bir erkek arıyorum». Düşünülen ideal bir adamın liyakatlerini sonsuza kadar saymak mümkündür, fakat bizim amacımız Rus kadınlarının potansiyel yabancı koca adaylarını ile ilgili en yaygın isteklerini tespit etmektir.

Demek, Rus kızları, öncelikle, sunmuş olduğu bilgilerin analiz edilmesi ve değerlendirilmesi kolay olan erkekleri tercih etmektedirler. Bunlar yaş, kompleksler, boy, uyruk, eğitim seviyesi, alışkanlıklar hakkında bilgilerdir. Bu arada, bazıları da sizin eğitim seviyenize önem vermektedirler, bazıları için bu kriter önemli değildir. Aynı zamanda Rus kadınlarının adayların dış görünüm ile ilgili talepleri neredeyse hiç bulunmamaktadır.

Rus kadınları erkeklerin mutlaka yakışıklı ve çekici olması gerektiğini düşünmüyorlar , onların ilginç olması yeterlidir.

Mutlu bir evlilik için erkek aranmasında partnerin ekonomik ve sosyal statüsü büyük rol oynamaktadır. Kadınlar en az orta gelirli yabancı erkekler ile büyük memnuniyetle tanışırlar. Ancak burada da istisnalar ile karşılaşmak mümkündür. Bazı kızlar için ortak yaşamı ‘sıfırdan’ başlama perspektifi korkutmamaktadır – bu da Rus zihniyetinin özelliğidir.

Bir çok Rus kadınları için sizin ilgi alanlarınız önemlidir. Kendileri hakkındaki bilgilendirme anketlerinde onlar ilgi alanları hakkında bahsederler, sanki size bunları sunarken ideal olup olmadığı ve farklılıklar olduğunu görmeniz için. Örneğin, bazı kızlar evcil hayvanları sevdiklerinden bahsederler; fotoğrafçılıkla, danslarla, fitness ile ilgilendiklerini belirtirler, tiyatroyu, müziği veya sinemayı sevdiklerinden bahsederler. Onlar sizden en azından onun hobilerine anlayış göstereceğinizi beklerler.

Dikkat edilmesi gereken bir konu daha – din. Eğer siz Rusya tarihini uzaktan bile olsa incelediyseniz burada uzun zamanlar boyunca herhangi bir dinin yasak olduğunu biliyorsunuz demektir. Perestroyka’nın gelmesi ile birlikte inananlara karşı zulüm sona ermiş, ama yönetim değişmiştir, ve yeni yönetim ile bu konu tamamen kişisel meseleye dönmüştür.

İlgili Makaleler:

Rus gelinleri ile online tanışma ve daha sonraki offline görüşme

Rus gelin adayları ile nerde tanışılır – online nikah ajansını seçiyoruz.

Bir Rus kadını ile nikah yapmak: ortak hayata başlamanın özellikleri

Şu anda ülkede Ortodoks hakimdir. Ortodoks ailede yetişen bazı kızlar kesinlikle dinini değiştirmek istemediklerini kendi anketlerinde belirtmektedirler.

sexwomens

Eğer sizin yapmış olduğunuz test sonuçları böyle bir kız ile bir birlerinize uygun olduğunuzu gösteriyor ise, ve kolay zafer aramama şartıyla bu kızla sohbet etmeye hazırlanabilirsiniz. Bu konuyla ilgili tartışmaları siz başlatmamalısınız. Eğer birbirinizi beğendiğiniz anlarsanız, ve hayata olan bakış açınız benzer ise, o zaman zamanla bu konunun tarafsızca tartışılmasını sırası gelecektir.

Yukarıdaki tüm bu belirtilenlerden görüldüğü gibi Rus gelin adayları için daha ilgi çekici olan yabancı damat adaylarının liyakat listesinde uzlaşma çözümlerine hazırlıklı olmak görülmektedir. Bu da demektir ki, Rus gelin adayları – en sabırlı ve çekici eşlerdir. Sizden talep edilen şey ise, bu kıymetli taşı parlatmak için biraz çaba göstermektir.

Önceki Makale | Sonraki Makale