Rus gelin adayı ile online nasıl tanışır: ana ipuçları
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus gelin adayı ile online nasıl tanışır: ana ipuçları

Rusgelin

Rus kadınları ile ciddi ilişki kurmak için online tanışma ajanslarına başvurma kararı alarak siz tamamen bilinçli bir amacın peşinde olacaksınız - başarılı bir evlilik ile bitmesi gereken uyumlu bir ilişki kurmak. Ama, hiç kimse olası hayal kırıklıklarından sigortalanmış değildir. Bu hayal kırıklarının önüne geçmek için her insanın doğasında olan ciddiyetsizlik bir kenara bırakılmalı ve gelecekteki eşinizin arayışları ile ilgilenmek gerekir.

Başarılı tanışmanın anahtarı açık bir seçim kriteridir olmasıdır.

Diyelim ki, siz uluslararası online tanışma sitesine üye olmaya karar verdiniz: anketi doldurdunuz, fotoğrafları yüklediniz, testi geçtiniz. Size, sizin psikolojik portrenize uygun Rus kadınlarının seçenekleri sunulmaktadır, ama onlar susmaktadırlar. Peki siz ne yapıyorsunuz? Sizde susuyorsunuz.

Bazı erkekler bekleme pozisyonunda olmayı istemezler ve bunların birçoğu istenilen başarıya ulaşmaktadırlar. Tüm aktif kullanıcı erkeklerin anında kendi ideal Rus eşini bulabildiklerini söylemek mümkün değildir, ancak onlar kızlar ile konuşma tecrübesine sahip oluyorlar, demek ki, onların şansı artmaktadır.

İstenilen başarıya ulaşmak için, öncelikle, kendinizi ve gerçek motivasyonunuzu anlamak gerekir.

Kendi ülkenizdeki kızlar ile ilişki kurmak istediğindeki yaptığınız hataları düşünün, sizin memleketin kızları bu ilişkiyi kurmak isterken ne tür hataları yapmışlardır. Kendi tecrübesini analiz edin, Rus kızları ile sohbet etmeye hazırlanın, onlar için özellikle neyin değerli olduğunu öğrenin.

Kendiniz üzerinde bu kadar çalışmadan sonra bekleme pozisyonunda olabilir misiniz yada sizin profile gelen tüm mesajlara cevap verebilir misiniz? Tabiki, hayır. Siz daha dikkatli olmaya başlarsınız.

Zamanınız herhangi bir şekilde sizin anket ile uyuşan tüm kızların anketlerini incelemekle harcayamazsınız. Siz bunların arasından ‘elması’ aramaya başlarsınız.

Kendi ihtiyaçlarınızın ve arzularınızın analiz deneyimi göz önüne alınarak, anketiniz doğru oluşturabilir, testi geçebilir ve Rus gelin adayı seçimine geçebilirsiniz.

Büyük olasılıkla, adaylardan mektuplar alma için uzun zaman beklemek zorunda kalmazsınız. Bu mektupların bazılarını ‘çözmek’ oldukça basittir. Eğer siz uzun boylu biri iseniz, o zaman büyük olasılıkla tüm yaşamı boyunca sizin boyunuzdaki erkeği hayal eden kızdan mesaj gelecektir. Ama sizin maharetlerinizin arasından özellikle boyunuzu tercih ettiği gerçeğini dikkate almanız gerekir. Veya, eğer boyunuz kısa ise, ancak iyi bir eğitime sahip iseniz, o zaman size iyi eğitime sahip bir erkekle sohbet etmek isteyen bir kızdan teklif gelebilir. Burada sizin boyunuz ile ilgili bir kelime bile bahsedilmez.

İlgili Makaleler:

Ciddi bir ilişki için Rus kızıyla nasıl tanışılır

Rus kızıyla online tanışmayı ne zaman offline’na çevirebilirsiniz

Online tanışmaların püf noktası: hangi mesajlara Rus kızları cevap verirler

onlinerusgelin

Diğer seçenekte ise sizin verileriniz sizin tüm ilişkilerde hoş bir erkek olduğunuz hakkında bahsedilmektedir, ama sizin bir probleminiz var, siz herhangi bir zor durumdasınız (herkesin olabileceği), size destek lazım ve siz aile kurmak istiyorsunuz. Sizin bu çağrınıza da Rus gelin adayları cevap verecektir. Sizin göreviniz – muhatabınızın gerçekten ne istediğini anlamak için biraz zaman harcamaktır. Belki, o size gerçekten yardım etmeye hazırdır ve onun sizin hayatınıza girmesi mutlu ortak bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Tabiki, şuanda biz genelleme yapıyoruz. Meselenin özü hayalinizdeki Rus kızından mektup gelmesini beklemeniz değildir. Dizginleri ellerinize alın. Hayalinize hatalar ve şüphelerin mevcut olduğu yolda kendiniz ilerlemeniz gerekir. Kaderin nimetlerini beklemeyin, çünkü sizin hayatınız sadece size aittir.

Önceki Makale | Sonraki Makale