Ciddi bir ilişki için Rus kızıyla nasıl tanışılır
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Ciddi bir ilişki için Rus kızıyla nasıl tanışılır

Online tanışma konusunda en azından küçük bir tecrübeye sahip olan herhangi bir erkek internet üzerinde flört için kız bulmanın problem olmadığını biliyordur. Bu adam siteye eğlenmek ve sohbet etmek için gelmiştir, o rahatlamıştır, ve onun için koca bulmak isteyen kadınların dikkat ettikleri durumlar önemli değildir.

İnternette ciddi bir ilişki için nasıl erkek bulunması ile ilgili kadınlar için bir sürü tavsiyeler bulunmaktadır. Ama aile kurmak için Rus kızını aramakta olan ve online ajanslara başvuran erkekler ne yapmalıdır?

 • Eğer bir bayanla tanıştıysanız ve o da ciddi ilişki istiyor ise, ona sahilde mayo ile çekildiğiniz veya seksi çıplak kızların posterlerinin yanında çekildiğiniz resimlerinizi göndermeyin.
 • Rus kızıyla Pek çok erkekler kendi profiline yerleştirdikleri fotoğraflarına düşüncesizce davranmaktadırlar. Onlar kadınların gözlerine çarptığı küçük şeylerin fark etmemektedirler. Örneğin, potansiyel bir damat adayı fotoğrafta harika görünebilir, elbisesi düzgün, yüzünde gülümseme olabilir, ama arka fonda ise eski kanepe veya çok eskimiş duvar kağıdı görünebilir. Bu durumda izlenimler bozulur. Unutmayın ki, kaderinizi Rus kızıyla birleştirmek istiyorsunuz, onlar ise bu tür nüanslar özellikle dikkat ederler. Sizin duyurunuz bilgilendirici olmalı, ama aşırıya da kaçınılmamalı. Duyuru hazırlarken sadece kendinizin anlayabileceğiniz şakaları karıştırmayın. Mizah duygusu, sıra hobiler hakkında konuşmaya gelince sergilenebilir.
  Anketinizde çocuklar ile ilgili düşünceleriniz mutlaka olmalıdır. Eğer şunada çocuklu aile kurmayı düşünmüyorsanız veya ileride kesinlikle çocuk sahibi olmak istemiyorsanız, dürüst olun ve bu düşüncelerinizi mutlaka belirtin.

  İlgili Makaleler:

  Rus gelinleri ile online tanışma ve daha sonraki offline görüşme

  Rus gelin adayları ile nerde tanışılır – online nikah ajansını seçiyoruz.

  Bir Rus kadını ile nikah yapmak: ortak hayata başlamanın özellikleri

  Eğer mirasçılarınız hakkında düşünüyorsanız ve çocuğu olan kadın ile evlenmeyi kesinlikle kabul ediyorsanız, bunu da mutlaka belirtmelisiniz. Eğer herhangi bir ekstrem spor türü ile ilgileniyorsanız, örneğin, dağcılık, o zaman dağlara tırmandığınız ve zirveleri fethettiğiniz tam teçzihatlı dağcılık fotoğraflardan bir kaçını yükleyin. Çünkü her kadının kendi hayatını sürekli tehlike altında bulunduran ve dağcılıkla ilgilenen koca hayali gerçekleşmeyebilir, böylece kendinizi ve ilerideki muhatabınızı olası hayal kırıklıklarından arındırmış olursunuz. Eğer zengin biri değilseniz ve gelecekteki eşinizin de ailenizin maddi kazancında iştirak etmesini istiyor iseniz, o zaman bu durumu kendi anketinizde nazikçe belirtin. Kendiniz hakkında orta gelirli birisi olduğunuz yazmak yeterli olacaktır. Bu şekilde gelecekteki potansiyel gelin adaylarına evde ev hizmetçileri ile yaşamayacağını ve şahsi Ferraride gezmeyeceğini anlatmış olursunuz ve ‘güzel’ hayat peşinde olan kadınlardan kendinizi korumuş olursunuz.
 • Size uyan kızları seçtikten sonra sohbete başlarken cinsel konulardan uzak durmaya çalışın. Tabiki, bu önemli konu herkesi ilgilendirmektedir, ama sizin adaylarınız sizin hakkında gerçek amaçlarını gizleyen sıradaki seks-turist olarak düşünebilir. Tanışma sitelerinde bunun gibi erkekler oldukça fazladır.

Kendiniz gibi olun, ve sizin mutluluğunuz çok güzel bir Rus gelininin gülümsemesiyle gülümseyecektir!

Önceki Makale | Sonraki Makale