Rus gelin adayı ile online nasıl tanışılır ve dolandırıcılığın kurbanı olunmaz?
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus gelin adayı ile online nasıl tanışılır ve dolandırıcılığın kurbanı olunmaz?

Rus gelin adayları ile tanışma yöntemleri çok da fazla değildir. Genellikle bunlar uluslararası tanışma siteleri ve nikah ajanslarıdır. Kimileri kaderlerini oldukça hızlı bir şekilde bulurlar, kimileri ise hayalideki ideali yıllarca aramaya devam edebilir. En önemlisi – sahtekarların şebekesine yakalanmamaktır. Böyle hoş olmayan tecrübe edinerek bazı erkekler online tanışma düşüncesinden tamamen vazgeçmektedirler, diğerleri ise bu yolda devam ederler, ama bunu dikkatle yaparlar.

Sahtekar kızlar nasıl tespit edilir? Şebeke dolandırıcılarının eline düşmemek için ne yapılmalıdır, daha doğrusu ne yapılmamalıdır? Bunun cevabı birkaç zor olmayan kurallardır ve kızlarla online görüşürken bu kurallara mutlaka uyulmalıdır.

gelin adayı
 • Sahtekarların online tanışma sitesindeki klasik ‘yemleri’ – yabancı erkeklerin oldukça ilgisini çeken tipik Slav dış görünümüne sahip mavi gözlü sarışın kızların fotoğrafların yayınlanmasıdır. Onun anketinde - kendisinin ciddi bayan olduğu, ve eğlencelerin kendisini ilgilendirmediği, ciddi ilişkiler istediği ve aile kurmaya hazır olduğu hakkında yazar. Belki de, başarılı olmayan evlilik hikayesi hakkında ve çocuğunun olmadığından, ve bu nedenle Rus erkekleri konusunda kesin olarak hayal kırıklığına uğraması ve bütün bunların kendisini bu ülkede mutluluğu aramasına ittiğinden bahseder.
  Bu arada, çoğunlukla çekici kızların fotoğrafların arkasında erkekler gizlidir.
 • Görüntülü sohbet veya Skype üzerinden görüşme teklifinizi reddeder, çünkü şuanda onun evinde bilgisayar bulunmamaktadır. Telefonla da konuşamaz, çünkü onun telefonu da yoktur (çalmışlardır, arızalanmıştır, kaybetmiştir), maddi imkanları olmadığı için ise yeni telefon satın alamıyordur. Konuştuğunuz kızın sizinle canlı konuşmak istememesi sizi şüphelendirmelidir.
  Bazıları ise telefonda görüşmeyi kabul ederler, bunun için güzel sesli kızları ayarlarlar, ama bu telefon numarasının, örneğin, komşunun numarası olduğunu ve onları rahatsız etmemek için bu numarayı aramaması gerektiğini sizi daha önceden uyararak söyler.
 • Kural gereği, ilk bir kaç mektuplar sıradan soruları ve cevapları içerir, sahtekar birbirinizi tanıyormuşsunuz gibi bir izlenim bırakması gerekiyor. Sizin zevkleriniz, istekleriniz, seçimleriniz ideal bir şekilde bir birine uyacaktır. Bu aşama oldukça şüpheli kısa süre içerisinde geçilir, ve çok geçmeden gurur duyarcasına sizin ideal bir erkek olduğunuzu belirtir. Dahası, yine birkaç mektuptan sonra, o size tamamen aşık olmuştur ve sizinle buluşmayı iple çekmektedir.
 • İlgili Makaleler:

  Nikah ajansı: Rus kızları ile nasıl tanışılmalıdır

  Rus gönlünün sırlarını öğrenelim: Rus gelinine kendimizi nasıl beğendiririz

  Rus gelin adayı ile online nasıl tanışır: ana ipuçları

 • Daha sonra olaylar farklı şekilde gelişebilir, ama tüm bu gösterinin tek bir amacı ve anlamı vardır – para. Örneğin, siz buluşmak için anlaştınız, Rus gelin adayını görmek istiyorsunuz, ama ne yazıktır ki, o şuanda ‘sıfırları tüketmiştir’ (işten çıkarılmıştır, maaşları ödenmemiştir, parasını çalmışlardır vs.). Eğer siz ona yol parası için belirli bir miktarı gönderecek iseniz, tabi ki borç olarak, hemen sizin yanınıza gelmeye hazırdır. Bu örnek en basit olanıdır, aslında, tecrübeli sahtekarlar olayları o biçimde anlatırlar ki, onların kurbanları para yardımını genellikle kendileri teklif ederler.
 • Buradan alınacak sonuç:

  • Tanışma sitelerindeki fotomodel dış görünümlü çok girişken kızlara karşı çok dikkatli olmalısınız;
  • Bu tür bayanların gerçekliklerini Skype üzerinden görüşerek kontrol edin. Bilgisayar mı yok, o zaman internet kafe üzerinden görüşün, internet kafeler şuanda Rusyanın tüm şehirlerinde mevcuttur;
  • Eğer birkaç mektuplardan sonra görüşmekte olan kız sizi kendisi için ideal erkek olduğunuz belirtiyor ise, bu her ne kadar kulağa hoş geliyorsa da, onun bu hilesine kanmayın;
  • Hiçbir şekilde ona para transferi yapmayı kabul etmeyin, bunu için onun bir sürü sebepleri olabilir;
  • Adresinizi vermeyin, ve belgelerinizin kopyasını ise hiç vermeyin. Hediye göndermeyi kabul etmeyin ve tanımadığınız insanın ilk başta zararsın sanılan ricalarını yerine getirmeyin.

  Önceki Makale | Sonraki Makale