Bir Rus kadını ile nikah yapmak: ortak hayata başlamanın özellikleri
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Bir Rus kadını ile nikah yapmak: ortak hayata başlamanın özellikleri

Sizin Rus kızıyla tanışmanız mutlu evlilik ile sona erdi ve siz genç eşinizi evinize getirdiniz, ve bu harika çift hayat yolunda ilk ortak adımları atmaktadır. Bu harika bir andır!

Ancak bu aşamada eşinizin bilmediği ülkede adaptasyon süreci ile ilgili meşru zorluklar ortaya çıkaribilir. Eğer eşinizin canlılığı biraz azalır ve onun harika yüzünde karışıklık ve hatta sinirlilik izleri oluşur ise şaşırmayın. Bunun nedeni – yaşam yerindeki değişikliklerdir.

Rus kadınının farklı temellere, dile sahip ülkede, yakınları ve arkadaşları olmadan neler hissettiğini anlamak için onun yerine kendinizi koyun. Sevgilinizin yeni yaşam yerine, onun yeni evine alışması için nasıl yardım edebilirsiniz?

Sizin tarafınızdan herhangi bir şeyi heba etmeniz gerekmiyor. Yapılması gereken tek şey, sabırlı olmak, eşinizi sevmek, kendisi ile ilgilenmek ve dikkatinizi ona vermektir. Zihniyetler farklılıklarından kaynaklanan küçük zorlukları hayatınızda birlikte ilerleyerek kolaylıkları aşabilirsiniz.

Rus kadını

Rus kadını ile evlenen yabancı erkekler için işte bazı pratik ipuçları:

 • İlk zamanda eşiniz yakın insanlarını özleyecektir. Sık sık evini arar ve haberleri paylaşacaktır. Ona bu aşamada akrabaları ile ne kadar görüşmesi gerekiyor ise o kadar görüşmesine izin verin, üstelik Skype üzerinden aramak ücretsizdir.
  Zamanla arama sayısı ve süresi azalacaktır. Eşiniz duygularını dışarı çıkarır ve yeni evinini yerleşimi ile ilgilenmeye başlayacaktır. Bu problem kendi kendine çözülecektir.
 • Eşinize dilinizi öğrenmesine yardımcı olun. Her ikiniz de Rusça ve ingilizce biliyor olsanız bile, onun yaşamakta olduğu ülkenin dilini bilmesi gerekir. Kendi aranızda sadece bu dilde konuşmak için anlaşın, ve onun yaptığı hataları nazikçe belirtin. Böylece eşiniz dil bariyerini daha hızlı geçecektir.
  Eğer onun dil kurslarına kaydolmasına yardımcı olursanız harika olur (onun istemesiyle). Böylece o gerekli bilgileri alır ve aynı dili konuşan insanlar ile sohbet edebilir.
 • Yurt dışında yaşama kararını etkin ve girişken kızların alabileceği aşikardır. Bazen onlar iletişim eksikliği çekerler ve yaşamını sürdürmek için özellikle zordur. Sizin göreviniz – onu iletişim boşluğundan kurtarmaktır.
  İlgili Makaleler:

  Rus kızları ile ciddi ilişki kurmak için online ajansı nasıl bulunur

  Rus gelin adayları ile nerde tanışılır – online nikah ajansını seçiyoruz.

  Rus gelinleri ile online tanışma ve daha sonraki offline görüşme

  Bu durumdan kurtulmanın en güzel yolu – ilgi alanlarındaki kurslara katılmaktır. Bu spor, dans, dikiş, aşçılık, fitness vs. olabilir.

  Eğer onun ilk zamanlarda kamu yerlerini ziyaret etmekte zorlandığını görüyor iseniz, o zaman ona kendi ziyaret ettiğiniz yerleri teklif edin. Birlikte havuzda yüzebilir, dans ile ilgilenebilir veya bingo-kulüpte eğlenebilirsiniz.

  Eşinize sizin ülkedeki davranışlar, etik ve gelenekler hakkında mümkün oluğu kadar daha çok anlatın. Ulusal özelliklerinizin anlatımı ile ilgili ne kadar çok zaman ayırırsanız, sizin eşiniz bu yeniliklere o kadar hızlı alışacaktır.

  En önemlisi, Rus hanımın için bu aşamasın en zor olduğunu unutmamaktır. Hanımınızın mutlu olması için eşinize daha fazla fırsat vermeye çalışın. Onu yürüyüşe, romantik akşam yemeğine davet edin, en sevdiği tatlılarla ve diğer kadın zevkleri ile şımartın.

  Zamanla karmaşıklık kaybolur ve eşinizdeki oluşumunu, ve eşinizin kendisi birlikte evinize ne kadar sevinç ve mutluluk getirdiğini göreceksiniz. Arkadaşlarınız size misafirliğe geldiklerine mutlaka soracaklardır: bu kadar güzel Rus hanımı ile nasıl tanıştınız? diye.

  Önceki Makale | Sonraki Makale