Rus gelin adayları ile nerde tanışılır – online nikah ajansını seçiyoruz.
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus gelin adayları ile nerde tanışılır – online nikah ajansını seçiyoruz.

Yabancılar için Rus kızları ile tanışmanın en kolay ve etkili yöntemi – online tanışma ajansı sitesine üye olmaktır. Birçok kullanıcılar online tanışmanın bir ölçüde bir piyango olduğunda inanmaktadırlar. Bu konuyu biz tartışmıyoruz, ama bizim amacımız yabancı erkeklere tanışma sitesinde Rus gelin adaylarını bulması konusunda yardımcı olmaktır.

Öncelikle, evlenme öncesi yeterli olgunluğa eriştiyseniz, o zaman zamanınızı kendi hizmetlerini ücretsiz sunan online tanışma sitelerinde harcamayın. Uygulamada görüldüğü gibi, bu kaynaklar sadece aşağıdaki durumlar için mevcuttur:

a) sizin anketleri satmak için (varlıklarını bu şekilde devam ettikmektedirler);

b) şüpheli nitelikteki hizmetleri sunmaktadırlar;

c) sanal maceraların hayranları için faaliyet alanı oluşturmak.

Bu sitelerdeki ‘gelin adayların’ anketlerindeki resimlerinin bir çoğu aslında bu kızlara ait değildir, anketin tamamı ise – basit bir efsanedir. Özellikle bu platformlar hem erkek hem de kadın dolandırıcılar için verimli zemin sağlamaktadır.

Rus gelin

Seçim özgürlüğü – herkesin devredilemez hakkıdır, ve siz, kesinlikle bu tür online ajanslarda Rus kızlarıyla tanışmayı deneyebilirsiniz. Belki de, bazen inanılmaz bir şansınız olur ve siz ‘gerçekte’ var olan bayan ile sohbet etmeye başlarsınız, ama biz, uzmanlar olarak, kendinizi yeni online tanıştığınız konusundaki yanılsamalar ile kendinizi eğlendirmenizi şiddetle tavsiye etmeyiz.

Ciddi ilişki arayışları yaparken yabancılar ücretli tanışma sitelerine dikkat etmelidirler. Neden?

Girl-Russia.net gibi sitelerde üyelik için alınan tamamen sembolik bir ücret karşılığında siz ‘gerçek’ Rus kızlarının geniş bir veri tabanının erişimine sahip olacaksınız.

Böyle kaynakların bayanlar için çok daha ciddi talepleri mevcuttur:

 • Yabancılar ile tanışmak isteyen kızlar kimliklerini ve aile durumlarını doğrulamak için pasaport kopyalarını göndermek zorundalar, aksi takdirde onların siteye üyeliği reddedilebilir.
 • Bazı online tanışma ajanslarının menajerleri kullanıcılar ile telefonda irtibat kurarlar. Belki de, bazıları için böylesine sıkı kontrol edilmesi pek hoş karşılanmayabilir, fakat yaptığı işe bu şekilde davranılması veri tabanının ‘temiz’ olmasını garanti eder. • İlgili Makaleler:

  Nikah ajansı: Rus kızları ile nasıl tanışılmalıdır

  Rus gönlünün sırlarını öğrenelim: Rus gelinine kendimizi nasıl beğendiririz

  Rus gelin adayı ile online nasıl tanışır: ana ipuçları

  Önemli olan noktaların biri ise - kullanıcılar arasındaki yazışmalardır.

  Bazı sitelerde kızın elektronik adresini görebilirsiniz, o da sizin elektronik adresi görebiliyor. Siz ve sizin muhatabınız kolayca telefon numaralarınızı alabilir ve telefonda görüşebilirsiniz. Ama en iyisi tanışma sitesinde mesajlaşmaktır. Bu durumda, sizin gizliliğinizin korunması için ajans sorumlu olacaktır, eğer siz dolandırıcılar ile karşılaştıysanız, o zaman bu durumu moderatörlere bildirebilirsiniz, onlar ise ilgili anketi bloke ederler.

  Tanışma sitelerini seçerken büyük uluslararası nikah ajanslarına ait olan tanışma sitelerine öncelik tanımak gerekir. Bizim örnekte ise bu ajans - bride.md. Biz kendi yabancı prensini bulmak isteyen Rus kızları ile sanal ilişki kurmak için ideal koşulları düşündük ve oluşturduk.

  Önceki Makale | Sonraki Makale