Rus gelinleri ile online tanışma ve daha sonraki offline görüşme
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus gelinleri ile online tanışma ve daha sonraki offline görüşme

Rus Rusçları ile online ajansı üzerinden tanışma er yada geç şu etapa gelecektir – offline görüşme. Şahsi tanışmaya nasıl hazırlanmalıdır?

Buluşmanın özellikle bu ülkede yapılması konusundaki bizim tarafımızdan yapılacak ısrar çok da doğru olmaz. İdeal olanı ilk buluşmanın ‘nötr bölgede’ herhangi bir ülkeye ortak seyahat şeklinde ayarlanması daha doğrudur. Emin olun ki, çok az tanıdığınız bir kızla mesaj alış verişi yapmak, video sohbetlerde ve telefonda konuşmak, birbirlerinin gözlerinin içine bakarak yavaş bir konuşma yapmaktan daha kolaydır. Kaçınılmaz duygusal bir gerilim ilk izlenimleri ‘yanıltabilir’, iletişim için bariyer oluşturabilir.

Offline tanışmanız yeni keşifler ile zenginleştirilmiş olması çok daha iyidir, örneğin, birlikte misafirperverlikler ziyaret edilebilir, restorant ve kafelere gidilebilir, ve buralarda yerel mutfakların tadına bakılabilir vs. Ayrıca, ikinizde aynı konumda olacaksınız – yani misafirsiniz. Sohbet konuları kendi kendine ortaya çıkacaktır, ve konuşma sırasında siz yeni Rus yoldaşınızı daha iyi anlama başlarsınız, ve onunla tanışma ve online sohbet sırasında sizin ilginizi çeken şeyin delillerini bulabilirsiniz.

online tanışma

Rus kız ile ilk buluşma sırasında şunlar aklınızda bulunsun:

 • Yolculuk masraflarının karşılanması sorunu herkesin kendi çözmesi daha iyi olur. Eğer kızın bu konuda maddi sıkıntı çekeceğini anlıyor iseniz, o zaman fazla ısrar etmeden kıza yardım teklifinde bulunabilirsiniz. Eğer finansman konusu zaten açılmıyor ise bu konuyu açmaya değmez, çünkü siz ikinizde bu buluşmayı istiyorsunuz, ve şimdilik aranızda serbest bir ilişki mevcuttur. Tüm masrafları üzerinize alacağınız konusunda ırar etmeyiniz. Rus kadını sizin samimi olarak yapmış olduğunuz hareketi onu bağımlı durumda bırakma arzusu gibi algılayabilir, bu ise kötüdür.
 • Sizin kozunuz – yiğitliktir. Çoğu Rus erkekleri bayanlara karşı yiğitliğin ne olduğunu bilmiyorlar yada unutmuşlardır, kızlar ise bu kaliteyi çok takdir ederler.
 • Bütün kızlar hediye severler, ama yeni tanıştığınız kıza daha ilk buluşmada aşırı hediyelere boğmayın. Rus kızı doğal olarak özellikle bu şekilde kendisinin dikkatini çekmek istediğinizi, çünkü bunun dışında ona teklif edeceğiniz başka bir şeyin olmadığını düşünebilir. Tabi ki, bir kaç fazla pahalı olmayan hediyelik eşya, çiçekler, çikolata ve kadınların diğer ‘zayıflıklar’ Rus bayanları açısından önemli yer kazanır, ama aşırıya kaçmayın.
 • İlgili Makaleler:

  Ciddi bir ilişki için Rus kızıyla nasıl tanışılır

  Rus kızıyla online tanışmayı ne zaman offline’na çevirebilirsiniz

  Online tanışmaların püf noktası: hangi mesajlara Rus kızları cevap verirler

  Eğer herhangi bir nedenlerden dolayı Rusya’da görüşmek için anlaşırsanız, o zaman yolculuğa hazırlanmanız ve bu ülkenin konsolosluk iletişim bilgilerini öğrenmeniz sizin için yararlı olur.

  Dönüş biletinin tarihinin açık olması daha iyidir. Rus gelini ile buluşmanın size zevk vereceğini umuyoruz, ama yine de olası hayal kırıklıkları için hazırlıklı olmanız daha iyidir.

  Kendi memleketinizde ilk buluşmayı gerçekleştirmeye karar verirken misafirlerinizin kendisini sizin ‘evinize’ beklenen misafir gibi hissetmesi için çaba sarfedin:

  • Yeni tanıştığınız bayanın kalacağını düşündüğünüz yerin rahat, konforlu, şehrin iyi noktasında olması için çaba gösterin.
  • Kültürel programları ayarlayın.
  • Eğer siz Rus gelin adayını arkadaşlarınızla ve hatta ebeveynleriniz ile tanıştırmayı düşünüyorsanız, o zaman bu durum kız için sürpriz olmamalıdır. Yani onun bu konuda daha önce onayının almalısınız. Ayrıca, yakınlarınız ile ve arkadaşlarınız ile önceden konuşmayı ve onun hakkında bahsetmeyi unutmayın. Eğer bayanın çocuğu var ise, o zaman mutlaka onun hakkında da bahsedin.
  • Kararları birlikte alın.

  Offline’daki ilk tanışma – önemli bir adımdır, kızın doğal olmasını sağlayın, ona kendisini rahat ve huzurlu hissetmesi için bir şans verin, ve siz Rus kadınını tüm görkemiyle göreceksiniz.

  Önceki Makale | Sonraki Makale