Rus kızıyla online tanışmayı ne zaman offline’na çevirebilirsiniz
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus kızıyla online tanışmayı ne zaman offline’na çevirebilirsiniz

Siz online tanışma ajansında ideal Rus kızıyla tanıştınız, siz Türkiyede yaşıyorsunuz, kız ise – Rusyada yaşıyor. Siz onunla memnuniyetle sohbet ediyorsunuz, sevdiğinizden sabırsızca telefon bekliyorsunuz, evlenmeyi hayal ediyorsunuz, ve ikinizde mutlusunuz! Tamam. Bu romantik görünüyor, peki böyle ilişkiyi ne kadar sürdürebilirsiniz? Bu soru çok önemlidir, çünkü bir çok sevgili eşler evlenemeden ve de zamanın akışını dikkate almadıklarından dağılmışlardır.

Bizim uluslararası düzeydeki nikah ajansı olarak tecrübemiz gösteriyor ki, nikah hakkındaki karşılıklı kararların uzatılması, bu eşlerin % 50’sinin dağılmasına yol açmaktadır.

Kendiniz bir düşünün. Ortalama olarak online tanışma tarihinden sonraki ilk buluşma üç ile dokuz ay arasında gerçekleşmektedir. Bu zaman içerisinde mesajlar, video-sohbet ile ve telefonda yeterince uzun süre iletişim kuruyorsunuz.

Ve işte ilk buluşma! Ne kadar heyecan ve beklentiler, sevdiğinizin gözlerine monitör üzerinden değil gerçeğine bakabilme imkanı size ne kadar çok romantiklik ve mutluluk veriyor!

kızıyla

Birbirinizi beğendiğinizi artık anlıyorsunuz, ve büyük olasılıkla, o sizin hayal ettiğiniz en güzel, en duygusal ve en sevecen Rus kızın ta kendisidir! Belki, bu buluşma sizin sevgilinizin ‘tarafında’ gerçekleşiyordur, veya Türkiyede buluşuyorsunuz, veya birlikte romantik yolculuğa çıkmaya karar verdiniz ve sizi sevdiğiniz ile birlikte güzel yerlerde unutulmaz anlar beklemektedir.

Siz birlikteliğinizin zevkini çıkarıyorsunuz, sevgi dolu kalplerinizi birleştirmek istiyorsunuz, aile kurmak ve çocukları sevgi ile yetiştirmek istiyorsunuz. Ama ayrılma zamanı, yani mola verme zamanı geliyor.

Siz ikinizde yaşanan anları sonuna kadar düşünmeniz gerekir, yakın temas heyecanı, evlenmeye ne kadar hazır olduğunuzu düşünmeniz gerekir. İşte bu aşamada bazen çok büyük engelleri yaratabilecek gizli tuzaklar ortaya çıkabilir. Nasıl bu tuzağın iki ayrı tarafında bulunulmaz?

İlgili Makaleler:

Neden Türk erkekleri daha çok Rus kızlarıyla evlenmektedirler

Bir Rus kadını ile nikah yapmak: ortak hayata başlamanın özellikleri

Online tanışmaların püf noktası: hangi mesajlara Rus kızları cevap verirler

Zamanı geri sarıyoruz. Rus kızları ile ciddi ilişkiler için online tanışma kararı alarak farklı ülkelerde yaşamakta olduğunuzu en iyi şekilde anlamak gerekir, ve, büyük olasılıkla, siz her hafta sonu görüşemeyebilirsiniz, ve uzun süreli ayrılık ise sevgilinizde şüphe oluşturabileceği gibi sizde de bu şüphe oluşabilir.

Online iletişimin belirli aşamasında, offline görüşme gereksinimi oluşabilir. Bu, sizin sevdiğinizin motivasyonunu anlamak için en uygun andır. Sevdiğiniz ciddi ilişkilere hazır mı? Yada siz birbirinize sadece biraz ilgi duydunuz. Eğer bu sadece karşılıklı flört ise, o zaman memnuniyetle bu sohbetin zevki çıkarılabilir. Fakat, ikinizde birbirinize karşı konulmaz bir cazibe hissediyor iseniz, ve sizin birlikteliğiniz evlilik ile sonuçlanması gerektiğini görüyor iseniz, o zaman kendinizi ve onun hayatını ayrılık ile cezalandırmayınız.

Eğer sizin online tanışma ajansına başvurmanızın nedeni Rus kızıyla evlenme isteğinizin olması ise, demek, siz evlenmeye hazırsınız. Eğer siz bu aşamada Türk erkekleri için önemli olan maddi zorluklar dahil, bazı zorlukları hissediyor iseniz bile evlilik teklifi yapmayı ve bu evliliği gerçekleştirmeyi uzatmayınız.

Rus kadınlarının çoğunu geçici maddi sıkıntılar korkutmaz, eğer onlar sizde potansiyeli görüyorlar ise. Ayrıca, bu problemlerin çözümü için onlar size yardım etmeye hazırdırlar.

Bekleme pozisyonuna geçerek, kızın geri çevrildiğini düşünmesini riske ediyorsunuz, Rus kadınları ise bunu asla affetmezler.

Ancak, düşünmek için yine de sizin zamanınız olacaktır, ilk buluşma tarihinden itibaren peryodik olarak görüşme ve düzenli konuşma şartı ile altı ay kadar süreniz olacaktır.

Önceki Makale | Sonraki Makale