Online tanışmaların püf noktası: hangi mesajlara Rus kızları cevap verirler
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Online tanışmaların püf noktası: hangi mesajlara Rus kızları cevap verirler

Meslektaşlar ile işbirliği içinde yabancıların Rus kadınlarına gönderdiği ilk 100 mektup arasında bir çalışma yaptık. Çalışma sırasında bazı düzenlilikleri tespit ettik, öyle ki:

 • Ağ görgü kuralları. Ağ görgü kurallarına uymak hayati önem taşımaktadır. Bu başka bir ülkenin vatandaşı olduğunuz açıktır, bu yüzden kimse dilbilgisi için sizden ciddi taleplerde bulunmaz. Ama, bilmediğiniz Rus kızına nezaketli ve ince davranışınız sizin ondan cevap alma şansınızı % 30 arttırır.
  • Cinsel cazibe. İnsanoğlunun güçlü temsilcisi olan erkekler ‘gözleri ile sevdiği’ aşıklardır. Kızların kendi profilinde yayınladıkları fotoğrafların yanında, bizim sitede Rus kadınlarının bikini ile çekildiği fotoğraf yarışması bulunmaktadır ve bu yarışma erkekler arasında büyük ilgi uyandırmaktadır. Eğer siz, sizin ilginizi çeken kızın profilini inceleyerek, bilmediğiniz insanı gördüyseniz ve onun güzelliğini takdirine göre değerlendirdiyseniz bu durumda ona daha ilk mesajınızda cinsel içerikli açık övgü yapmayın. Bu tür övgülerinizi daha sonraya saklayın, yeni arkadaşınızı daha yakından tanıyarak onun dış görünümü hakkındaki hayranlığınızı ne zaman belirteceğinizi siz zaten anlarsınız. Aksi takdirde daha diyaloga başlamadan sona erme riski ile karşı karşıya olabilirsiniz.
  • rus İlk karşılamanın önemi. Dil sorunun bir Rus kadını ile tanışmakta size engel olmamalıdır. Sizin mesajlarınızın ilgisiz kalmaması için ‘Selam, nasılsın?’ gibi şablon tipindeki mesajları yazmayınız. Büyük olasılıkla siz bunu hiçbir zaman öğrenemezsiniz. Biraz çalışın, sözlükleri kurcalayın, daha orijinal bir selamlaşma şekli bulun. Eğer bunu tek başınıza yapmak zor ise, bizim sitede tercüman hizmeti bulunmaktadır, yada yardım için diğer kişilere başvurabilirsiniz. İletişimi kişisel düzeye çekme. Biz, online tanışma sitesinde kayıtlı olan Rus kızına telefonla konuşma veya diğer servisler ile işetişim kurma teklifi yapılmasını kuvvetle tavsiye etmiyoruz. Tabii ki, belirli bir aşamada, iz karşılıklı olarak kişisel irtibat gereksinimi duyacaksınız, ama bunu ilk mesajda yapmaya çalışmayınız. Rus kızı onu birşeyler ile kandırmak veya ona ahlaksız teklif yapmak istediğinizi düşünebilir.
   İlgili Makaleler:

   Nikah ajansı: Rus kızları ile nasıl tanışılmalıdır

   Rus gönlünün sırlarını öğrenelim: Rus gelinine kendimizi nasıl beğendiririz

   Rus gelin adayı ile online nasıl tanışır: ana ipuçları

   Muhatabınızın ilgileri. Online irtibatın ilk mesajlarında muhatabınız ile onun ilgileri hakkında konuşun. Ona sadece onun dış çekiciliğinden dolayı ilgi gösterdiğinizi değil, iç dünyası ve hayata olan bakış açısından dolayı ilginizi çektiğini gösterin. İnanın , Rus kadınları bunu takdir edecektir. Özür dilemekten çekinmeyiniz. İnternette Rus kadınları hakkında birçok farklı bilgileri bulmak mümkündür, bunun içerisine iltifatlı olmayan bilgiler de dahildir. Belki de siz de Rus kadınları ile iletişimde deneyim sahibidir siniz, ama doğada insanlar aynı değillerdir, ve Rus kızlarının birçoğu kibirli, aşırı kendine güvenen talipleri beğenmezler. Mesajınızın başındaki basit ve nazik bir ifade olan: «Özür dilerim …» yardımıyla siz, önceden, yabancı bir kadının ilgisini çekeceksiniz. Ondan cevap mektubu alma şansınız % 25’e kadar artar. Din. Çoğunlukla, Rus kızları ile tanışmada dini seçimler çok büyük önem ifade etmemektedir. Üstelik Türk erkekleri Hristiyan kadınlar ile evlenebilirler, ama din konusu zamanından önce açılmaması tavsiye olunur. İşin tuhafı, dini konudan bahsederek tanışmanın devamı için olumsuz etki oluşturmaktadırlar.

  Yukarıda belirtilen tüm bu tavsiyeler tamamen genel bir nitelik taşımaktadır. Bu tavsiyeleri kullanmak veya kullanamamak, buna siz karar vereceksiniz.

  Önceki Makale | Sonraki Makale