Rus gelin adayları ile tanışma: çocuğu olan kadını beğenmeniz durumunda ne yapılmalı
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus gelin adayları ile tanışma: çocuğu olan kadını beğenmeniz durumunda ne yapılmalı

Rus gelin adayları ile tanışma Uluslararası online tanışma sitelerinde çocuk sahibi Rus kadınları oldukça sık karşılaşmaktadırlar. kadınların çocukla yalnız kalmasının nedenleri aşağıdakiler olabilir: boşanma veya daha trajik bir olay.

Eğer kaderinizi çocuk sahibi Rus kadını ile birleştirmek istemiyor iseniz, o zaman bu durumu anketinizi doldururken belirtebilirsiniz ve bu şekilde çocuklu yalnız annelerden mesaj alma olasılığı sizin için kapanmış olacaktır. Ama, yine de bu kadınla hayatınızı birleştirmeye, onunla evlenmeye, onu ve onun çocuğunu sevmeye hazır olduğunuzu düşünüyorsanız, o zaman aşağıdakilerin üzerinde düşünmek gerekir.

Eğitim eksikliği nedeniyle Rusyada bazı genç kızlar kocası olmadan anne oldukları aşikardır. Onun kendi çocuğuna olan davranışlarına dikkat edin.

• Eğer kendi mesajlarında size çocuğu hakkında hemen hemen hiçbir şey bahsetmiyor ise, çocuğunun başarıları ve başarısızlıkları hakkında bahsetmiyor ise, siz onun kendi çocuğuna gençliğinin hatası olarak gördüğünü anlarsanız, o zaman sizin de böyle eşe ve çocuklarınızın annesine ihtiyacınız olup olmadığı hakkında düşünmeniz gerekmez mi? Çünkü onun sizin ortak çocuklarınıza da bu şekilde davranmayacağının garantisi yoktur.

• Fakat, eğer, onun mesajlarına göre kendi çocuğunu gerçekten sevdiğinden ve onunla gerçekten ilgilendiğinden emin olursanız, o zaman şunu hatırlamanız gerekir: bir çok Rus kadınları için çocuklar herzaman ilk sıradadırlar.

Sizinle tanıması onun kendini yeniden mutlu hissetmesine ve yeniden kendinden emin olmasına yardımcı olacaktır, fakat bu tanışma onun çocuğuna karşı olan sevgisine kesinlikle gölge düşürmeyecektir.

Eğer siz bu tür ‘tavizlere’ hazır iseniz, o zaman bu iki insanı hiç düşünmeden hayatınıza girmesine izin verebilirsiniz. Çünkü gelecekteki eşiniz aynı davranışı ortak çocuklarınıza karşı da sergileyecektir.

Eğer siz kendi EGO’nuzun küçük bir ‘rakip’ ile tahammül mümkün değil ise, o zaman en iyisi bu düşünceden vazgeçin ve çocuğu olmayan Rus gelin adaylarının arayışlarına konsantre olun.

Rusya’da bazı kadınlar hayat arkadaşını beklemekten yorularak, ama biyolojik saatin geri alınamayacağını anlayarak, şartlı olarak ‘kendisi için’ çocuk doğurma kararı almaktadırlar.

Kural gereği, ‘potansiyel baba’ seçimine denk gelen erkek onun bir yerlerde yavrusunun olduğu hakkında hiçbir haberi olmamaktadır.

İlgili Makaleler:

Nikah ajansı: Rus kızları ile nasıl tanışılmalıdır

Rus gönlünün sırlarını öğrenelim: Rus gelinine kendimizi nasıl beğendiririz

Rus gelin adayı ile online nasıl tanışır: ana ipuçları

Zaman geçtikte bazı yalnız anneler anne mutluluğun tam anlamlı bir yaşam için yeterli olmadığını anlamaktadırlar, ve hayatında bir erkeğe muhtaçtır. Çünkü vatandaşları ile evlenmekten ne gibi aile ‘mutluluğu’ olacağını çok iyi bilmektedir, ve dolayısıyla uluslararası tanışma sitelerine üye olmaktadır.

rusagelin

Bu kadınlar neden evlendirme ajansına başvurduklarının çok iyi farkındalar. Çünkü anne olma kararını da kendileri almıştır ve bu kararı alırken onların zayıf omuzlarının üzerindeki sorumluluğun tamamen farkında olmuşlardır. Onların zaten kocası olmadan çocuk yetiştirme deneyimi vardır ve kendileri yalnızlıktan yorulmuşlardır. Bu kadınlar iyi bir Rus hanımın canlandırması olacaktır.

O size ve çocuğa eşit şekilde davranacaktır, ta ki, sizin ailenizin ‘büyüme’ zamanı geldiği kanısına varana kadar. Çocuklarınız her zaman bakımlı ve sevgi dolu olacaktır, ve onun çocuğunu kabul ettiğiniz ve sevdiğiniz için size gizlice minnettarlık duyacaktır.

Önceki Makale | Sonraki Makale