Türkiyeli erkeğin Rus kızları ile online nasıl tanışabilir?
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Türkiyeli erkeğin Rus kızları ile online nasıl tanışabilir?

Rus gelinlerin yabancılar için popüler olduğu bir sır değildir. Bu şaşırtıcı değildir, çünkü onlar iyi, sevgi dolu ve sevecen bir anne, ve harika ev hanımı olabiliyorlar. Eğer siz ciddi ilişkilere ve aile kurmaya hazır iseniz, ve eşiniz olarak Rus kadınını görüyor iseniz o zaman sizin için Rus gelinleri ile online nasıl tanışılır ve onlarda nasıl güzel izlenim bırakılması hakkında bir kaç tavsiyeleri öğrenmeniz size zarar vermez.

Gelecekteki Rus eşiniz ile tanışmanın en pratik ve etkili yöntemi – bizim uluslararası online tanışma ajansına kaydolmaktır.

Eğer siz, gerçekten amacınıza ulaşmak ister iseniz, o zaman lütfen profilinizi doldururken ciddi ve dikkatli olunuz. Sizin potansiyel muhatabınız ilk önce özellikle profildeki bilgilere dikkat edecektir.

  • Profilinizi doldururken gerçekçi olunuz. Unutmayın, Rus kadınları yapmacılığı tespit edebilirler, çünkü bu konuda tecrübe kazanmışlardır, eğer birlikte yaşamak ise, o zaman yurttaşları ile iletişimi seçerler.
  • İş kıyafetinde ve rahat kıyafetlerde birkaç yüksek kaliteli fotoğraflar çekiniz, ama bu fotoğrafları kendi zevkinize göre seçiniz. Rus kızları stil seçimine önem vermektedirler. Ve, tabi ki de fotoğraflarda gülümseyiniz! Kızlara sizin gülümsemeniz gereklidir.

Demek, siteye başarıyla kaydoldunuz, belki de herhangi bir üyeliği seçtiniz ve kızlarla sohbet etmeye başlıyorsunuz.

Rus kızları

Sizler farklı kültürlere aitsiniz, büyük ihtimalle, iletişiminde doğal zorluklarla karşı karşıya olacaksınız, bu zorluklar nasıl aşılır veya mümkün olduğunca nasıl pürüzsüzleştirilir?

İlgili Makaleler:

Rus gelinleri ile online tanışma ve daha sonraki offline görüşme

Rus gelin adayları ile nerde tanışılır – online nikah ajansını seçiyoruz.

Bir Rus kadını ile nikah yapmak: ortak hayata başlamanın özellikleri

  • Eğer önünü dil engeli kesiyor ise, o zaman ilk zamanlar için size bizim online tercümanımız yardımcı olacaktır. Daha sonra ise en azından temel Rusçayı öğrenmek gerekir veya tercüme için üçüncü kişilere başvurmak gerekir.
  • Rus kızının motivasyonunu daha iyi anlamak için Rus kültürü ve zihniyeti hakkındaki bilgilerin boşluklarının doldurulması sizin için zararlı olmaz.
  • Sizin ilginizi çeken hanım ile sohbet edilmesi sırasında laubalilik kesinlikle olmamalıdır. Senin görüşmeniz hakkında abartılı bir sevinç göstermek gerekmez. Dürüst olun ve başkasının rolünü oynamaya kalkmayın. Başka birinin imajını uzun süre boyunca muhafaza etmek oldukça zordur. Üstelik, eğer sizin online görüşmeniz daha üst seviyeye yükseliyor ise, ve karşılıklı duyguları uyandırıyor ise, o zaman bizzat buluşunca bütün bu sahte kabuklar dökülür ve siz rahatsız duruma düşersiniz. Rus kızları içgüdüsel olarak yalanı hissederler, ve bu yalan onları ürkütür.
  • Kendiniz hakkında bahsederken, değişme formunda bilgi alış verişinde bulunun. Onun mektuplarını dikkatle okuyun, sorular sorun, fakat bunu nazikçe ve yersiz baskı olmadan yapın.
  • Daha ilk sohbete başlandığında kıza hediyeler saçmaya va ‘altından kale’ vaatleri vermeyin. Rus kızları, Türk kızlarının olduğun gibi hediyeleri sever, ama zamanını bekleyin, yoksa muhatabınız siz her ne kadar dürtülerinizde samimi olsanız bile sizin hedeflerinizin asil olmadığını düşünebilir.
  • Online tanışma ve Rus gelinleri ile sohbet etmenin temel kuralları işte bu en önemli noktalar ile ilgilidir. Bu kurallara uyarak siz kesinlikle istenilen sonuca ulaşacaksınız ve bizim sitemizde hayalinizdeki kız ile karşılaşırsınız. Biz ise size bu konuda yardımcı olacağız.

    Önceki Makale | Sonraki Makale