Rus kadınları ile online tanışma: erkeklerin yaptığı tipik hatalar
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus kadınları ile online tanışma: erkeklerin yaptığı tipik hatalar

online tanışma Sizin, bizim online tanışma sitemize üye olma kararınız, sizin ciddi ilişkilere hazır olduğunuzu ve de tercihinizin Rus kızlardan yana olduğunu belirtmektedir. O zaman gelin şimdi erkeklerin tipik hatalarına inceleyelim, bazıları da bunu yapmak isterler ama bu amacına ulaşmak için yeterli çaba sarf etmezler.

Demek, neyin yapılması ve neyin yapılmaması gerekir:

• Profilinize kayıtsızca davranmamalısınız. Hiçbir şekilde düşük kalitedeki fotoğrafları yüklemeyin.

• Mesajlaşma. Eğer siz ve sizin yeni tanıştığınız Rus bayan ingilizce biliyor iseniz bu harika, peki ya bilmiyor ise? Tabiki siz farklı ülkede ikamet ediyorsunuz, ve birbirinizi bu şekilde bulmaya karar vererek yetenekli olmanız gerekir: bayan- ingilizcede, siz ise Rusçada, peki ya sizin dil bilgileriniz sıfıra yakın ise?

Eğer siz kesinlikle Rusça bilmiyor iseniz, o zaman ilk konuşmalarda tercüman yardımını kullanmanız daha doğru olur. Sizin mektuplarınızın metni Rus kızı için anlaşılır olmalı, internetteki standart online çeviri siteler tarafından tercüme edilen ‘şifreli ifadeleri’ çözmeye herkes hazır değildir.

Eğer siz seçim ‘aşamasında’ bulunuyor iseniz ve aynı anda birkaç Rus bayanı ile sohbet ediyor iseniz, bayanların isimlerini değiştirerek aynı mesajları göndermeyin. Bu yaklaşım kökünden itibaren geçerli değildir. Sizin tüm muhataplarınız kişiseldir ve bireyseldir, eğer onları kaybetmek istiyorsanız, o zaman onlara kopyaları göndermeye devam edin.

• Sizin harika Rus hanımefendisinin çağrınıza hemen cevap vereceğine fazla umutlanmayın. Tanışma sitesi – bu harikalar fabrikası değildir, aksine sizin amacınıza ulaşma yolunuzu kolaylaştıran sadece bir araçtır.

• Eğer siz yeterince fazla zamanın geçtiğini düşünüyorsanız ve size hala kimse yazmıyor ise, bu durumda siteyi suçlamanız gerekmez. Hayatta, bilindiği gibi, hiçbir şey hızlı gelişmez, eğer herşey diğer türlü olsaydı biz belki de mükemmel bir dünyada yaşıyor olurduk. Kendinize bir bakın, tanışma sitesine yazdığınız kendi hakkınızdaki bilgileri bir kez daha analiz edin, bu bilgileri güncellemek gerekir mi? Yada ilk olarak kendiniz yazmayı deneyin, Rus kızları cesur erkekleri severler.

• Bir diğer durum. Siz şanslısınız ve sizin hayallerinizde mükemmel eşiniz olacağına inandığınız Rus gelin adayınızı buldunuz. Bu durumda onunla online görüşmeyi uzun süre uzatmak gerekmez. Bu uzun süreli görüşme her ikiniz için öyle bir sona erebilir ki, ikiniz de artık birbirinizin ilgisini çekmez hale gelirsiniz. Sonuç: hemen harekete geçilmeli ve bu sohbet gerçek hayata taşınmalıdır.

• İtibar hakkında endişeler. Bazı erkekler, özellikle duygusal erkekler, uluslararası tanışma sitelerindeki üyeliğinin halka (arkadaşlarına, akrabalarına) bilinmesinden endişe ederler.

İlgili Makaleler:

Rus kızları ile ciddi ilişki kurmak için online ajansı nasıl bulunur

Rus gelin adayları ile nerde tanışılır – online nikah ajansını seçiyoruz.

Rus gelinleri ile online tanışma ve daha sonraki offline görüşme

Bu tür vakalar toplamda binde bir sayılabilir. Eğer size bu iddia rahatlatmadı ise, o zaman kendiniz hakkında aşırı açık bilgileri yayınlamaktan kaçının ve yakınlarınıza kendi kaderini bu şekilde denemek istediğini anlatın. Eminiz ki, onlar size anlayacaklardır.

sexonlinetanisha

• Aşırı saflık. Bizim sitede ciddi amaçları olan insanların üye olduklarını garanti etmemize rağmen, sizin anketinizdeki çağrılara sıkıcı ofiste bulunan ve zamanı öldürmek isteyen sıradaki bayanın cevap vermeyeceğini garanti edemeyiz (biz başkalarının düşüncelerini okuyamayız). Konu tabiki de sahtekarlar hakkındadır. Böyle bayanları «tespit etmek» kolaydır. Onlar siteye hemen hemen aynı saatte girerler ve hiçbir şekilde offline buluşmayı kabul etmezler.

Siz bu tavsiyeleri ihmal etmeyin ve bizim tanışma sitemizde kendi Rus gelin adayınızı cesaretle arayın!

Önceki Makale | Sonraki Makale