Hangi Rus kadınları ciddi ilişkiler için online tanışmayı tercih ederler
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Hangi Rus kadınları ciddi ilişkiler için online tanışmayı tercih ederler

Hangi Rus kadınları Eğer ortalama istatistik ile erkeğe kendisine göre hangi Rus kadınları yabancı erkekler ile online tanıştıklarını sorarsanız, o zaman, büyük olasılıkla vereceği cevaplar aşağıdaki gibi olur:

1. Kişisel nitelikte sorunlu olan kadınlar;

2. Otuz yaşını geçmiş bayanlar;

3. Başlarından başarısız evlilik geçirmiş, çocuk sahibi olan kadınlar.

Erkekler, Rus kadınların veya herhangi başka milletteki kadının kompleksleri bulunmuyorsa, müreffeh ve kendi kendine yeterli ise onun zaten gerçek hayatta yeterli sayıda şövalyeleri olduğundan ve böyle bir kadının erkek ilgisine muhtaç olmadığından emindirler. Aslında bunların tamamı efsanedir!

Aslında:

• Uluslararası evlendirme ajanslarına üye olan tüm Rus kadınların anketlerinin % 40’nın yaş kategorileri 19-28 yaş arasındadır. Üstelik, bu bayanların çoğu Rus kadınları ile evlenmek isteyen erkekler ile tanışmak istemektedirler. Onlar kendi anketlerinde flirt veya cinsel nitelikteki teklifler ile ilgilenmediklerini net bir şekilde belirtirler. Onlar evlenmek, çocuk doğurmak, hayattaki kadınsı amaçlarını gerçekleştirmek istiyorlar, bunun için ise onların ciddi ve sorumluluk sahibi erkeğe ihtiyaçları vardır.

Tüm bu Rus kızlarının kendi vatandaşları tarafından ilgilenmediklerini düşünmek tabiki yanlıştır. Bu kadınların birçoğu ‘sorumluluk almadan yapılan ilişki’ konusunda tecrübeye sahiptirler, başkaları ‘sorumluluk almadan yapılan ilişki’nin diğerlerinin örneklerinde ne olduğunu anlamıştır ve bu yolun kendisinin istediği yol olmadığına karar vermiştir.

• Tanışma sitelerindeki Rus kadınların yaklaşık %50 si – çocuk sahini yalnız kadınlardır. Tabiki onlar bu yüzden doğumların devam etmesi konusundaki problemlerden o derece endişe etmektedirler, onların ‘düzgün’, ‘çocukları seven’, ‘güvenli’ erkeğe ihtiyacı vardır. Aynı zamanda onlar birliktelik zamanında çocuk sahibi olmayı reddetmiyorlar, ama onlar için tüm çocukların hem baba hem de anne için aynı değerde olmaları çok önemlidir.

Bu kadınların çoğu yalnızlıktan yorulmuşlardır, ve yeniden kendi güçlerinden emin olmak, gerçek bir erkeğin sert omzunu hissetmek bve bu güçlü omuzlarından arkasında büyük harfler ile yeniden kadın olduklarını hissetmek istiyorlar.

İlgili Makaleler:

Neden Türk erkekleri daha çok Rus kızlarıyla evlenmektedirler

Bir Rus kadını ile nikah yapmak: ortak hayata başlamanın özellikleri

Online tanışmaların püf noktası: hangi mesajlara Rus kızları cevap verirler

Kendi prenslerini ararken ve bu erkeklerin alkolik alışkanlıklarının olmadığını bilerek, onlar, yine de kendi anketlerinde bu tip erkekler ile kaderlerini birleştirmek istemediklerini belirtirler. Buradan da, onların daha önceki hayatlarında bu problemler ile karşılaştıkları sonucu çıkarılabilir. Onlar açgözlü ve kibirli, dengesiz ve kararsız erkekler ile ilişki kurmak istemezler – bütün bunlar onların geçmiş yaşam yankılarıdır.

butyblondetur

Böyle kadınlardan harika bir eş ve hayat arkadaşı olur. Onlar son nefeslerine kadar kendi erkeğine sadık kalacaklardır, sizin profesyonel konuda herhangi olumsuzluğa kapılsanız bile, hastalansanız bile (kimse hastalığa karşı sigortalanmış değildir) bu kadınlar hiçbir zaman siz bırakmazlar.

• Ve kendi kaderlerini online aramayı tercih eden bayanların bir grubu ise ’45 yaşını aşan’ kadınlardan oluşmaktadır. Onlar yaklaşık % 10 civarlarındadır. Bu grup çocuklarını büyütmüş olan kadınları içermektedir. Onlar tanışma sitelerine başvurmalarının nedeni güvenli bir hayat arkadaşı ile olgun hayatının sessizce tadını çıkarmaktır. Onlar yalnız kalmadan yaşlılıklarını layıkıyla karşılamak isterler. Rus kadınları her yaşta güzeldirler. ‘Sıcak’ yıllarını geride bırakmış ve yalnız kalmış yabancı erkekler için daha ilginç ve ilgili eşi bulmak zor olacaktır.

Önceki Makale | Sonraki Makale