Rus gönlünün sırlarını öğrenelim: Rus gelinine kendimizi nasıl beğendiririz
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus gönlünün sırlarını öğrenelim: Rus gelinine kendimizi nasıl beğendiririz

rusegelin Gizemli Rus kadınları yabancı erkekleri kendilerine çekiyorlar ve onların pratik zekalarını entrikaya çevirmektedirler. Online nikah ajansında tanıştığınız Rus kadınlarının karşılıklı cevap vermesine nasıl erişilir?

Öncelikle bu ülkenin erkeği ile kaderini birleştirmeye karar veren Rus kızının neyi istediği anlaşılması gerekir.

Rus kadınları geleneksel batı istikrarının doğu tutkusu ve romantikliği ile uyumlu olan erkekleri tercih etmektedirler.

Bu erkeklerde diğer hiçbir yabancı erkeklerde olmayan ve Rus kızlarını kendine çeken özellik izlenmektedir.

Tarihsel nedenlerden dolayı, Rus kadınları da kısmen Avrupalıdır, kısmen ise doğulu kızlardır, bu da demektir ki, onlar batı kadınlarını hayret ettiren feminizm ‘dokunulmazlığına’ sahiptirler. Tüm aydınlatmalar sonucunda, Rus kadını erkeği her zaman yerini belli edeceği, kendi başarılarını göstererek kendinden geçeceği erkek arkadaş veya eş olarak görmemektedirler. Böyle bir şey onun için ilginç değil ve buna yabancıdır. O kendi erkeğinde kendisinin ve çocuklarının kendilerini korunmuş hissetmeleri ve istikrarlı aile mutluluğunda emin olmaları için desteği ve güçü görmek ister.

O kendi sevgilinden erkekçe davranışları beklemektedir. Örneğin, Rus kızını restoranta davet ettiğinizde kızın kendi hesabını ödemesi için cüzdanına el atmayacağına hazır olmanız ve onun yanında kendisi ile ilgilenen erkeğin olduğunu belirtmeniz gerekir.

Onun ruhunda onu sıkça yeni giysiler ile şımartmak vardır, onun bakış açısına göre, onun düşkünlüklerine anlayış ile bakmanız gerekir. Sonuçta sizin hanımınızın çekici ve zarif görünmesi siai memnun etmez mi? Rus kadınlarının çoğu böyle düşünmektedir. Unutmayın ki, eşyalar olan böyle bir bakış açısı Rus kızlarını nitelendiren ‘doğulu olduklarını’ tasdik etmektedir. Bir çok ailelerde, özellikle müslüman ailelerinde, aynı şekilde kendi eşleri ve anneleri için takılar ve elbiselerin satın alındığı aşikardır, ve bu durumda kimsede kadınların aç gözlülüğü veya hırsı hakkında bir fikir oluşmamaktadır. Bu sıradan bir şeydir.

Ayrıca, Rus kadını ailede önemli konuların kararının alınmasında son söz hakkının özellikle kocasında olmasını tercih etmektedir. O sizin aile içerisindeki sorumluluk alma kararlılığınıza minnettar olacaktır.

İlgili Makaleler:

Neden Türk erkekleri daha çok Rus kızlarıyla evlenmektedirler

Bir Rus kadını ile nikah yapmak: ortak hayata başlamanın özellikleri

Online tanışmaların püf noktası: hangi mesajlara Rus kızları cevap verirler

rusagirl

Onun anlayışındaki «ideal» koca, bu ev işlerinde elinden geldiğinde yardımcı olan maharetli erkektir. O sizin bulaşıkları yıkamak veya çöpü almak arzunuzu takdir edecektir. Bu tür basit davranışlar – onun için çok şey ifade etmektedir.

Ve en önemlisi, ama son olmayanı, Rus kadını nitelendiren duygusal kalitesi - empati ve fedakarlık özellikleridir. O ailenin refahı için çoğu şeyi göze almaya hazırdır. O her türlü zorlukların yarısını sizinle paylaşır, siz her zaman onun desteğine güvenebilirsiniz.

Sizden de kendisi ve çocuklarınız için o kadar içten davranışları bekler. Siz her zaman yardıma gelmeye hazır olmalısınız, ve eğer aileniz için gerekiyor ise herhangi bir şeyden ödün vermeye hazır olmalısınız.

Rus gelin adayları ile online tanışma ajansları üzerinden tanışmak için hala emin değil misiniz?

Önceki Makale | Sonraki Makale