Neden Türk erkekleri daha çok Rus kızlarıyla evlenmektedirler
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Neden Türk erkekleri daha çok Rus kızlarıyla evlenmektedirler

İstatistikler ile tartışmak zordur, bu istatistiklere göre, örneğin, Alanyada bir yıl içerisindeki 2000 nikahtan 200’ü Rus kızlar ile yapılmaktadır. Ve bu tür birlikteliklerin sayısı sürekli artmaktadır. Bunun nedeni nedir? Çözmeye çalışacağız.

 • Rus kadınlar iyi görünümlüdürler ve kendilerini sunma yeteneklerine sahiptirler. Erkek için herhangi laik bir yere böyle bir kadınla çıkmak için utanç verici değildir. Onlar genellikle, evlilik öncesinde, kamu yerlerde etik, moda ve davranışlar hakkında bilgi biriktirirler.
 • Çoğunlukla bu bayanlar iyi bir bilgi birikimine sahiptirler, onlar kültürlüdürler, ve onlarla sohbet etmek büyük keyif verir.
  • Onlar harika annedirler. Çocuklar ile huşu içerisinde ve büyük bir sorumlulukla ilgilenirler. Rus kızları, tüm yabancılar içerisinden, Türk zihniyetine en yakın olanlardır, ve bu da olası ailevi uyuşmazlıkları önemli ölçüde azaltır.
  • Rus kızlarıyla Kusursuz dış görünümden dolayı abartılı şekilde kendini beğenmişlik onların karakterlerinde mevcut değildir. Kural gereği, onları para ve gereksiz ilgi şımartmazlar. Onlar, top modelin dış görünümünün tevazu, samimiyet, sevdiği insanı zor durumda anlama yeteneğinin, bir de maddi olarak anlama yeteneğini saf dışı bırakmayacağının kanıtıdırlar. Genellikle Rus kızları severek nikah yapmaktadırlar. Rus kızların birçoğu eğitimsiz, sabit işi ve evi olmayan Türk erkekleri ile kaderlerini birleştirmeye hazırdırlar. Onlar açıktırlar ve eşlerini hem sözde hem işte desteklemeyebilirler. Özverili ve çalışkan erkekler için, böyle - bir eş – hayattaki temel hedeflere ulaşılması için bir destektir. Ve Rus kadınlarındaki bu özelliğin satın alınması mümkün değildir! Kural gereği, Rus kızların ebeveynleri yurt dışında ikamet etmektedir. Tabii ki, damat ailesinden kızlarıyla evlenmek için izin istemek zorundadır, fakat, izni aldıktan sonra onlar uzaktan görüşebilirler. Rus kadının kocası için eşinin çok sayıdaki akraba ve arkadaşlarından her türlü küçük şeyler için sonsuz tavsiyelerde bulunma tehlikesi bulunmamaktadır. Bu mutlu ve huzurlu bir evliliğin garantisidir.

   İlgili Makaleler:

   Rus kızları ile ciddi ilişki kurmak için online ajansı nasıl bulunur

   Rus gelin adayları ile nerde tanışılır – online nikah ajansını seçiyoruz.

   Rus gelinleri ile online tanışma ve daha sonraki offline görüşme

   Rus kızları oldukça uzlaşmacıdır. Rusya çok büyük ve zengin bir ülkedir, ama hayat seviyesi ise başkent ve merkezi yerleşim bölgeleri dışında çok da yüksek değildir. Özellikle ülkenin derinliklerinde yaşayan halk için çok zordur. Bu yüzden bir çok aileler bir çok konuda kızları dahil çocuklarını ihmal etmek zorunda kalıyorlar. Onların sıkça nazik eğilimi ve bir çok şeyi kabul etmeleri buradan kaynaklanmaktadır. Ama biz umuyoruz ki, bizim okuyucularımız – beyler, bu güzel narin çiçeklerin bu zayıflığını kullanmayacaklardır.
  • Rus kadınların çoğunluğu - Hristiyan’dır, ve bu da her iki partnerin yeterliliği şartı ile normal aile hayatı kurmasına engel olmamaktadır. Onların bazıları İslam’ı kabul ediyorlar, ve bu da eşlerin birbirlerini anlamasını oldukça kolaylaştırıyor.

  Özetliyoruz. Bir Rus kızına evlenme kararını vererek, bir dizi yeni olanakları elde ediyorsunuz: her zaman kocasına her konuda yardımcı olmak için hazır olan akıllı ve güzel eşi, o çalışmaya, çocukları doğurmaya ve onlarla ilgilenmeye ve onları seven bir anne olmaya, size her konuda destek olmaya hazırdır. Bir erkek nasıl başka bir eşin hayalini kurabilir ki?!

  Önceki Makale | Sonraki Makale