Rus gelin adayları uluslararası online tanışma sitelerinde ne aramaktadırlar
– Rus kadınlarının sırlarını keşfedin. facebook

Rus gelin adayları uluslararası online tanışma sitelerinde ne aramaktadırlar

Yabancı bekar erkekleri arasında Rus kızlarının tanışma sitelerinde sadece ticari amaçla bulundukları hakkında bir düşünce savunulmaktadır. Onların hepsi vatanları terk etmeyi ve elverişli bir ekonomik ve sosyal iklime sahip bir ülkede yaşamayı hayal etmektedirler.

Bu iddia ile tartışmak tabi ki zordur. Herhangi normal bir kadın, oysaki, normal bir erkek gibi, hayatını daha iyi yöne değiştirmek, çocukları için daha iyi yaşam şartlarını sağlamak, onlara yeterli eğitimi vermek vs için çaba gösterir. Ancak, buradan tüm Rus kızlarının, samimiyetine inanan erkeklerin duygularını ‘parazitleştirerek’ bu amaca ulaşmak için tanışma sitelerine üye oldukları sonucuna varılmamalıdır. Bu böyle değildir!

Rus gelin adayları yabancı online tanışma sitelerine ne amaçla üye olduklarını anlamaya çalışacağız?

 1. Demografik durum. Rusya’da her 1000 erkeğe 1160 kadın denk gelmektedir, ilk bakışta bu fark o kadar da kritik değildir. Ancak, eğer kız önce eğitim almak ister, ve daha sonra kendi mesleki emellerini gerçekleştirmek ister ise, o zaman 25 yaşlarına geldiğinde etrafa bakarak tüm saygın erkeklerin aile sahibi olduklarını anlar.
  Rus gelin Yaş kesimine gelince, burada ise daha da acınacak bir durum mevcuttur. Rus erkekleri kötü alışkanlıklara aşırı derece bağlıdırlar, fiziksel formunu normda korumak için alışık değillerdir ve bu durum evlenme yaşındaki erkekler arasında yüksek ölüme neden olmaktadır. Ülkedeki erkek nüfusun ezici çoğunluğunun bu tutum içinde olmalarının nedenleri düşük yaşam standartları, kötü sağlık hizmetlerinin arkasında gizlenmektedir, ama şuanda konumuz bu değildir. Sonuç olarak Rus kadınlarının onda birinde normal aile kurma imkanı yoktur ve şahsi mutluluklarının arayışları içerisinde online nikah ajanslarına başvurmak zorunda kalıyorlar.
  Bu arada, ikamet etme ülkesi ortaklaşa seçilir, bazı erkekler memnuniyetle Rusya’ya taşınmaktadırlar.
 2. Ve yine erkekler hakkında. Rus erkeklerin kadınların daha fazla olduklarının farkında oldukları bir gerçektir. Onlar kadınlara bakmak ve onlarla ilgilenmek arzusu içerisinde değillerdir. Aksine, kadınların kendilerine özen göstermeleri ve ilgilenmeleri gerektiğine inanmaktadırlar.

  İlgili Makaleler:

  Ciddi bir ilişki için Rus kızıyla nasıl tanışılır

  Rus kızıyla online tanışmayı ne zaman offline’na çevirebilirsiniz

  Online tanışmaların püf noktası: hangi mesajlara Rus kızları cevap verirler

  Sıradan Rus ailesinin standart yaşamı şu şekildedir: kadın çalışır, evdeki durumları takip eder, çocuklarla ilgilenir, sevdiği kocasına zaman ayırmaktadır.
  Bu ülkede durum biraz farklıdır, erkek ailenin geçimini sağlar, kadın ise isterse çalışabilir veya çocuklar ile ve iş işleriyle ilgilenebilir. Aynı zamanda evin erkeğinin karısına ev işlerinde yardımcı olması, onun emeklerini değerlendirmesi utanç verici olarak kabul edilmez.
 3. En iyi yaşam hayali. Sıradan bir Rus kızı için varlıklı yaşam anlayışı nedir? Bu şu imkanlara erişmektir: ebeveynlerden ayrı yaşamak; araba sahibi olmak; kaliteli gıdalarla beslenmek; çocuklara iyi eğitim verebilmek; sağlık sigortası sahibi olmaktır.

Sonuç: Rus kadınları aşırı ticarileşme ve soğuk basiretlilik suçlamalarını hak etmemektedirler. Tabi ki, onların arasında güzel hayat ve rahatlık peşinde olanlar da vardır, ama böyle bayanlar çok azdır. Diğer kızlar ise zengin erkeleri değil, ailesiyle ilgilenebilecek, eşine ilgi duyabilecek ve ailedeki reislik yerine geçebilecek sağlam düşünceli erkekleri aramaktadırlar.

Önceki Makale | Sonraki Makale